eFame.pl

Najlepszy blog E-Commerce

News

Akcje UPS wzrosły o prawie 9% – Szybsza wysyłka, większe dochody.

Akcje UPS wzrosły, gdy zapotrzebowanie na szybszą dostawę zasilało drugi kwartał, który pokonał oczekiwania Wall Street.

Firma przewozowa odnotowała zysk w wysokości 1,96 USD na akcję, przy przychodach 18,048 mld USD. Analitycy oczekiwali 1,92 USD zysku na akcję i 17,966 mld USD przychodów, według Refinitiv. Wolumen dla NextDay Air wzrósł o ponad 30%, napędzając 7,7% wzrost przychodów krajowych w porównaniu z tym samym kwartałem ubiegłego roku.

Akcje wzrosły w środę o prawie 9%.

Dyrektor generalny David Abney powiedział w „Squawk na ulicy” CNBC, że zwiększone zapotrzebowanie na szybką wysyłkę jest zmianą strukturalną i oczekuje, że mniejsi detaliści dołączą do gigantów e-commerce, takich jak Amazon, oferując tę ​​usługę. Abney powiedział, że UPS jest dobrze przygotowany do wykorzystania tego popytu.

„To, co jest dla nas świetne, to możliwości. Dodaliśmy samolot. W tym roku mamy 11. Kiedy więc możesz przesunąć strukturalną zmianę ze swoimi inwestycjami, to po prostu nie jest o wiele lepiej ”- powiedział Abney w„ Squawk na ulicy ”CNBC.

Przed wydaniem zarobków, firma z Atlanty ogłosiła, że ​​będzie rozszerzać się na dostawę na siedem dni w tygodniu i szuka zgody Federalnej Administracji Lotnictwa na dostarczanie paczek z dronami w pewnych okolicznościach.

„Jako firma musieliśmy zdać sobie sprawę, że sobota i niedziela są jak kolejny dzień tygodnia” – powiedział Abney.

Ogólnie rzecz biorąc, firma odnotowała wzrost przychodów o 3,4% rok do roku, ponieważ spowolnienie w jej międzynarodowym segmencie wpłynęło na wzrost w USA. UPS przekazał wskazówki dotyczące zarobków w wysokości od 7,45 USD do 7,75 USD za akcję za cały rok podatkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *